לקבלת ההלוואה - מלאו פרטיכם
שם מלא
טלפון ראשי
גיל
אזור מגורים
סוג הכנסה
כרטיס אשראי
הגבלות בנקאיות
נכס בבעלות

 מעוניין/ת לקבל הטבות ועדכונים  מאשר/ת את תקנון האתר
קאמפ לון הלוואות
דף הבית >> הלוואות בנקאיות ללא ריבית
 

הלוואות בנקאיות ללא ריבית – יש דבר כזה!

כל מי שלקח אי פעם הלוואה, יודע שישנו מחיר למצב הזה של לקיחת הלוואה – הריבית. כאשר לוקחים הלוואה מהבנק או מכל גוף פיננסי אחר, יש לשלם בחזרה לא רק את סכום הקרן של ההלוואה, אלא גם את הריבית המוטלת על ההחזרים. אך למעשה, ישנם גם מקרים שבהם אפשר לקבל הלוואות בנקאיות ללא ריבית, וישנן גם אפשרות של הלוואות ללא ריבית מחוץ לבנק. איך מקבלים הלוואות כאלה ואיפה? על כך לפניכם.

הלוואות בנקאיות ללא ריבית

בנקים לרוב אינם נותנים הלוואות ללא ריבית, אלא מטילים ריבית כלשהי על ההלוואה וגם מתנים אותה בתנאים רבים כמו ערבים, תלושי משכורת, משכון וכדומה. אך ישנם מקרים שבהם ניתן לקבל הלוואות בנקאיות ללא ריבית, ובקלות רבה יותר מהרגיל. ישנם, למעשה, שני מקרים אשר עשויים לזכות אתכם בהלוואות בנקאיות ללא ריבית. המקרה הראשון הוא פתיחה של חשבון בבנק חדש. פתיחה של חשבון פעמים רבות מזכה את הלקוחות החדשים באפשרות של הלוואות בנקאיות ללא ריבית, עד לגובה מסוים. הלוואות בנקאיות ללא ריבית מותנות בהכנסה חודשית קבועה שמעל לממוצע, כולל התחייבות להעביר את המשכורת לחשבון הבנק החדש. מקרה נוסף שבו יש אפשרות לקבלת הלוואות בנקאיות ללא ריבית, היא במקרה של הסדרים מיוחדים של מקום העבודה שלכם עם הבנק. עובדי מדינה, למשל, הם בעלי הסדרים כאלה, ויכולים, בתנאים מסוימים, לקבל הלוואות בנקאיות ללא ריבית כלל. כדאי לזכור שהלוואות בנקאיות ללא ריבית אינן מאושרות ברגע, ויש לרוב צורך בחתימה על טפסים ביורוקרטיים רבים ובבדיקות שונות מצד הבנק, עד לקבלת ההלוואה. גם גובה ההלוואה במקרים אלו מוגבל מאד.

אפשרויות נוספות של הלוואה ללא ריבית

ישנם ארגונים שונים אשר מאפשרים קבלת הלוואות ללא ריבית מחוץ לבנק. ישנם ארגונים המסייעים לאנשים פרטיים, וארגונים המסייעים לעסקים; ישנם ארגוני גמילות חסדים (גמ"חים) אשר מלווים ללא ריבית. קיימת גם האגודה הישראלית להלוואות ללא ריבית, אשר מעניקה הלוואות ללא ריבית לאנשים בתנאים מסוימים, כמו משפחות חד הוריות, נפגעי טרור ועוד.